Oferta >> Siatka druciana - drobna (drut do 1,4 mm) >> Siatki w ramach: Euro SITEX Polska - Sita , siatki przeciw owadom, blacha perforowana, kraty pomostowe

Siatki druciane Siatki w ramach

Drobna siatka służąca do sortowania materiałów sypkich i filtracji w przemyśle szklarskim, chemicznym i spożywczym


Opis

Sortowanie drobnych materiałów sypkich lub i ich filtracja; szczególnie w przemyśle materiałów budowlanym, w przemyśle ceramicznym i spożywczym.

Materiał

Ramy  i sito wykonane są  ze stali nierdzewnej (patrz tabela materiałów )

Opis

Technologia napinania  polega na napinaniu sita we wszystkich czterech kierunkach jednakowo.  Następnie sito mocuje się w sortowniku, a dzięki zaciśnięciu w ramie sita nie trzeba już dodatkowo napinać sita.

Kształty ram

Ramy produkujemy w dowolnych kształtach: okrągłe, prostokątne, kwadratowe i trójkątne, ewentualnie w każdym innym kształcie, na życzenie klienta. Sita dostarczamy w nowych ramach, ale przeprowadzamy również regenerację sit już używanych. Siatki na ramę można przykleić lub lutować. Na życzenie klienta, możemy dostarczyć ramę z najróżniejszymi akcesoriami (np. wypusty, gumy uszczelniające, itp.).

Rozmiary

Sita okrągłe dostarczamy o średnicy 300 – 2650 mm. Nie jesteśmy w stanie wyprodukować sita o średnicy większej niż jest górna granica, nawet w przypadku sita o innym kształcie niż okrągły (np. sita prostokątne).

Terminy realizacji

Na zamówienie.


Załączone pliki


Skontaktuj się z nami
Malenta Sławomir
Dyrektor handlowy
Telefon: +48 512 030 101
Email: malenta@eurositex.pl
© Copyright 2024 Euro SITEX | Cookies
Design and Programing: Reklalink s.r.o.