Oferta >> Druciane sita (drut ponad 1,4 mm)>> Dodatki i akcesoria : Euro SITEX Polska - Sita , siatki przeciw owadom, blacha perforowana, kraty pomostowe

Sita druciane Dodatki i akcesoria

Akcesoria, bez których nie możesz się obejść


Opis

Podstawą instalacji każdego sita jest jego właściwe dokładne mocowanie w przesiewaczu. W tym celu mamy w swej ofercie szeroką gamę dodatków ułatwiających montaż.

 

Listwy napinające

Służą do przymocowania poprzecznie napinanych sit do sortownika. Używane są do wszystkich rodzajów sit drucianych, sit poliuretanowych i gumowych oraz sit Elastic, które są wyposażone w falc typu A. Listwy napinające dostarczamy w różnych długościach ( do 1500 mm ) z otworami na śruby mocujące lub bez nich.

 

Profile ochronne

Służą jako podkładki i ochrona napinanych i umocowywanych sit, gdzie dochodzi do kontaktu ze stalowymi podporami (trawersami) sortownika. Równocześnie ochraniają nośniki przed niepożądanym ścieraniem. Profile ochronne w wyjątkowych sytuacjach produkujemy także z poliuretanu.

 

Dysze natryskowe

Niezbędne wyposażenie sortownika przy mokrym sortowaniu materiałów. Są wyprodukowane z poliuretanu z otworami w trzech rozmiarach: 4, 7 i 9 mm. Dzięki nim woda jest równomiernie i optymalnie podawana na sortowany materiał. Razem z prawidłową instalacją można wyraźnie zwiększyć jakość sortowania.
Skontaktuj się z nami
Malenta Sławomir
Dyrektor handlowy
Telefon: +48 512 030 101
Email: malenta@eurositex.pl
© Copyright 2024 Euro SITEX | Cookies
Design and Programing: Reklalink s.r.o.