O nas >> Profil firmy : Euro SITEX Polska - Siatki, siatki przeciw owadom, blacha perforowana, ruszty stalowe

Profil Firmy

Euro Sitex Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem czeskiej firmy Euro SITEX s.r.o. na terenie Polski .Na polskim rynku działamy od 2009 roku ,od roku 2016 siedziba naszej firmy znajduje się na terenie Centrum Handlowego Juratech.

Euro SITEX s.r.o. jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą, zbudowaną w oparciu o tradycję, doświadczenie oraz wiedzę krajowych i zagranicznych wspólników i partnerów. Dzięki temu, firma posiada specjalistów, którzy są fachowcami w swojej dziedzinie. Firma działa na rynku ponad 20 lat i jest czołowym czeskim dostawcą sit przemysłowych, siatek metalowych, materiałów perforowanych oraz drucianych taśm transportowych.

Dzięki wysokiej jakości produktów i poziomowi usług doradczych firma Euro SITEX s.r.o. osiągnęła sukces nie tylko na czeskim rynku, ale także na rynku europejskim. Obecnie działa poprzez przedstawicielstwa handlowe i spółki-córki, które znajdują się na Słowacji, Litwie, Rosji, Estonii, Łotwie, Polsce, Rumunii, Bułgarii, Bośni, Serbii, Białorusi, Słowenii, Chorwacji, Macedonii, Ukrainie , Mołdawii oraz Kazachstanie .


Głównym celem firmy Euro SITEX s.r.o. jest w maksymalnym stopniu świadczenie usług doradczych wszystkim swoim klientom. Te działania znajdują swoje odbicie głównie w przemyśle wydobywczym, w produkcji materiałów budowlanych, budownictwie i architekturze, w przemyśle spożywczym, szklarskim, maszynowym i metalurgicznym.

Firma Euro SITEX s.r.o. dąży do udokumentowania wszystkich procesów, które mają wpływ na jakość produktów i usług. W 2001 roku staliśmy się posiadaczem Certyfikatu Systemu Jakości ČSN EN ISO 9002, wydanym przez „Český lodní a průmyslový registr“ w Pradze. Certyfikowany system jakości odnosi się do dostaw wszelkich produktów i do usług doradczych. W 2002 roku Certyfikat został poszerzony o normę ČSN EN ISO 9001:2001.

Zatem firma Euro SITEX s.r.o. to nie tylko tradycja i silna pozycja na rynku czeskim oraz europejskim, ale jest przede wszystkim gwarancją jakości, niezawodności i wiarygodności. Firma Euro SITEX s.r.o. jest przygotowana na zaspokajanie najróżniejszych potrzeb swoich klientów.


© Copyright 2024 Euro SITEX | Cookies
Design and Programing: Reklalink s.r.o.