O nas>> Czas poza pracą : Euro SITEX, s.r.o. - Siatki, siatki przeciw owadom, blacha perforowana, kraty stalowe

CZAS POZA PRACĄ 

REGULARNE WYDARZENIA

Firma Euro SITEX s.r.o. co roku organizuje spotkania ze swoimi spółkami zależnymi, podczas których oprócz szkoleń, spotkań i zajęć towarzyskich, znajdujemy również czas na zawody sportowe. 


SPONSORING

Ponieważ uważamy sport za ważną część życia, staramy się wspierać zarówno sportowców jak  i wydarzenia sportowe. Skupiamy się głównie na zajęciach i sportach dla dzieci i młodzieży, pomagamy też finansowo, np. ekipie Sidecarcross Team Tomáš Čermák i Ondřej Čermák. Nasz program pomocy charytatywnej dla dzieci i osób niepełnosprawnych jest również rozbudowany.


CZAS WOLNY

Pracownicy Euro SITEX również regularnie wykorzystują swój wolny czas na różne wspólne działania. Poznajemy się w sytuacjach, które nie zdarzają się w biurach. Okazjonalnie jeździmy razem w góry lub organizujemy piesze wycieczki na łonie natury. Co roku wybieramy się  też nad wodę. Spływ  górnym biegiem Wełtawy organizujemy wspólnie z naszymi przyjaciółmi z firmy Kámen i Písek z Czeskiego Krumlova. Budowanie zespołu jest integralną częścią naszego życia firmowego.


DRUŻYNA SIATKARSKA EURO SITEX

W 2013 roku Euro SITEX s.r.o. został generalnym sponsorem klubu siatkarskiego Příbram, który pod nazwą "Euro SITEX Příbram" walczy o najwyższe miejsca w czeskiej Ekstralidze.

© Copyright 2024 Euro SITEX | Cookies
Design and Programing: Reklalink s.r.o.